Музеебыз кунаклары.
24.09.2025
Сибгат Хәким исемендәге Күлле Киме мәктәбендә 1 сентябрь — Белем бәйрәме уңаеннан тантаналы линейка узды. Бәйрәмгә килгән кунаклар : район вәкиле — Биектау РЭСы Әтнә участогыннан Габдрахманов Искәндәр Фәнүсович, мәктәпне төрле елларда тәмамлаган һәм хәзер укый торган укучылар музейда булдылар.
В честь праздника Дня Знаний 1 сентября в Кулли-Киминской школе имени С. Хакима была проведена торжественная линейка. Гости района — из Атнинского участка АО » Сетевая компания» Высокогорской РЭС Габдурахманов Искандер Фанусович, учащиеся, окончившие школу разных лет посетили музей Сибгата Хакима. Для них провели экскурсию.